Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pepe 55 vs. Jirasek 10

14. 2. 2007

-Pepe55-Zdravím tě.Několik následujících minut budeš zpovídán pro vseofa.estranky.cz tak se pohodlně usad.Už sem dělal několik rozhovoru a jako vždy na začátek ta samá pisnicka od kuď jsi jak se jmenuješ?

 

 

-Jirasek10- Tak jsem z Jihlavy a jmenuju se Petr.

 

 

-Pepe55-Hmmm jak ses dostal na FA.

 

 

-Jirasek10- Dřív jsem hrál hattrick, ale protože tam byli divní lidé, navíc se mi nedařilo, i když jsem byl jasně lepší, tak jsem skončil. A asi po dvou týdnech mě přestalo bavit "nicnehrání", tak jsem napsal do prohlížeče na Seznamu "fotbalový online manažer" a našlo to FA. Zaregistroval jsem se a bylo to!

 

 

-Pepe55-Hraješ i nějaké jiné manazery nebo jen FA?

 

-Jirasek10- Momentálně hraju Soccerproject a Soccermanager, ale jestli se dá říct hraju.... To je asi tak, jako já mluvím o některých "hráčích" na FA. Přihlásím se jednou za týden a nastavím akorát sestavu. Tím to končí. A tomu se snad ani nedá říct hraní. Jinak dřív jsem hrál Brejk a Hattrick, ale s ním jsem začal 2x a taky 2x skončil.

 

-Pepe55-Jaký máš názor na manazery na FA?Máš tam kamoše?

 

-Jirasek10- Tak najdou se tady velice slušní lidé, se kterými se dá bavit velice na úrovni a moc rád bych se s nimi setkal. Ale většina mi nesedí, jelikož to jsou "hráči", o nichž jsem se před chvílí zmiňoval. Přihlásí se jednou za týden a tím jejich hraní končí. Prosím, ať to tak dělají, ale fakt mě štve, když pak na jejich úkor třeba nepostoupí někdo, kdo se tomu věnuje. A právě mezi ně patří ti, co nazývají ostatní "managery" s dobrým "teamem" a velkým "fanclubem". Prostě tací, co si na něco potřebují hrát - přesně jak to kdysi řekl Ejak.

 

-Pepe55-Máš zajímavý název týmu.Všiml jsem si u tebe,že hraješ ligu v Česku jazyk máš slovenštinu a trénuješ Polsko.Je to zajímavé.Můžeš nám to vysvětlit?

 

-Jirasek10- Tak hraju v Česku, jelikož bydlím v Jihlavě. Sice jsem chtěl hrát na Slovensku (a jak vidím, asi by mi to i prošlo, protože třeba takový Dzochy, nebo jak se jmenuje ten z Puklic - vesničky kousek od Jihlavy) tam, hraje taky. A zargistroval se až v červnu, takže by měl být smazán. Ale nechme ho být. Slovenštinu mám, protože se mi líbí víc než čeština. To je o mě věobecně známé. A s tím Polskem je to složité. Jednou jsem náhodou něco napsal galaktycznymu, hlavnímu trenérovi Polska U-18, pak jsem mu poslal nějaké hráče, aby je zařadil do týmu. Protože měl za asistenty dva mulťáky, které Axiss smazal, aniž by mi o tom řekl, povolal mě na místo asistenta. Já udělal B-tým, celkem dost práce, takže jsem vyhrál konkurs na tuhle pozici a momentálně už jsem plnohodnotný asistent.

 

-Pepe55-Když už jsem nakousl v tomto rozhovoru tvůj tým a zrovna nám začíná nová sezóna tak hned se tady nabízí mnoho otázek.Máš nějaké cíle do nove sezóny,jak by si zhodnotil právě tu skončenou sezonu?

 

-Jirasek10- Tak uplynulou sezónu můžu hodnotit jen negativně, nepovedlo se mi snad nic, co jsem si předsevzal. Teď to snad bude lepší, i když abych řekl pravdu, nevěřím tomu ani já sám. Ale snad se na mě aspoň jednou usměje štěstí! A jaké plány? Postup mě láká 2 sezóny a stále nic, tak co kdyby to náhodou vyšlo?

 

-Pepe55-A další otázka do nové sezóny.Co čekáš od FA v této sezóně.Myslim celkově změny ve hře podobně a mimochodem jak se ti zamlouvá zavedení potencialu u hráčů?

 

-Jirasek10- Tak když jsem o potenciálu slyšel poprvé, myslel jsem si, že se Axiss zbláznil. Teď to nevidím tak černě, i když mi to připadá zbytečné. A co čekám? Tak vím, že se bude platit Fanoušek, tzn. rychlejší server a snad i nějaká další vylepšení. Ale co bude dál, to ví snad jen Axiss. Kažopádně mi to takhle celkem vyhovuje, takže není potřeba nic měnit.

- Pepe55-Do pošty jsi mi psal,že jsi nevyhrál ligu diky skvělým výkonům tvých hráčů.Chystáš se to letos změnit???Prolomit tu smůlu?Už jsi zminoval postup,ale tak jeset jednou 

 

-Jirasek10- Samozřejmě! Problém je v tom, že mě láká pohár, letos bude velká šance na úspěch. A tak asi zezačátku začnu kombinovat obě mužstva, pak se uvidí, jak se to vyvine. Každopádně chci postoupit - a to moc!

 

-Pepe55-Chtěl bys mit v týmu někdy reprezentanta?

 

-Jirasek10- Tak já už reprezentanta měl, teď i mám a nic mi to nepřináší. Já to neberu tak prestižně jako ostatní. Skilly posílám pravidelně, ale to je tak všechno. Tím pro mě moje angažování se končí. A jestli ten hráč v reprezentaci hraje nebo ne, to neřeším. Pro mě je mnohem cennější pozice asistenta u reprezentace, tomu se věnuju naplno.

 

-Pepe55-No z otazek o FA by to bylo vše co říkáš na vykony tvého oblíbeného klubu Monaka?

 

-Jirasek10- Tak na začátku sezóny to byla velká bída, teď se klukům začalo dařit - a to je moc dobře! Ještě mají šanci na evropské poháry (i když třeba jen z ligového poháru), tak doufám, že jim to vyjde! A držím jim palce! Honza Koller se chytil a už zase dává góly! Jen tak dál!

 

-Pepe55-No jo no nedaří se jim a co říkáš na Baroše v Lyonu??

 

-Jirasek10- Tak já osobně Milana kvůli těm jeho excesům nemusím, ale pro český nároďák je dobře, že přestoupil do tak skvělého klubu, jakým Lyon bezespooru je. A přeju mu, aby se chytil, potřebuje konečně hrát. V Aston Ville ho zazdili, tak ať teď předvede, že na to má!

 

Pepe55- Tak to by bylo vše diky ti za věnovaný čas

 

-Jirasek10- Taky děkuju a přeju ti hodně štěstí nejen na FA!

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Míša... :)

(Jirásek, 27. 10. 2007 14:32)

Míšane, jejdamane, kde sis to našel? :) Jinak děkuju moc. ;)

Jirasek

(Kjur, 10. 9. 2007 8:29)

Jiraska znam docela dlouho, určitě né do puntíku, ale určitě bych ho mohl stručně charakterizovat.Moc se mi líbí jak se umí vyjadřovat, i když občas nemohu souhlasit s jeho názory a vím že má pravdu, ale společensky bývají tyto názory nepřijatelné(Pravda je někdy tak citlivá že ji lidi nechteji slyset.) Doufam, ze v budoucnu najde plno lidí hodných své oceli.Myslim ze kdo je slušný mel by si s jiraskem rozumět.